AGA – MA DOM

Szczęśliwie kończy się przygoda Agi z nami – a rozpoczyna zupełnie nowa z jej wspaniałą rodziną, która postanowiła podarować jej dom na całe życie! Dziękujemy!
Na fundacyjnym pokładzie melduje się AGA – pełna uroku osobistego, młodziutka sunia o pięknym spojrzeniu. Gdy pod nasze skrzydła trafia taki psiak – wiemy już, że z pewnością miał dom, w którym kiedyś czuł się bezpiecznie…
AGA ma około 2 lat, jest średniej wielkości, a swoją urodą zauroczyła niejednego z nas. Jej piękne oczy przyglądają się zawsze z uwagą i nadzieją, że tym razem zamiast spaceru będzie to podróż do nowego domu.
AGA uwielbia spacery, to dla niej ogromna przyjemność, jest bardzo ciekawa świata, chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Dobrze radzi sobie na smyczy, jest bardzo otwarta, szybko się uczy. W stosunku do człowieka jest łagodna, lecz czasem potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie. Opanowała już podstawowe polecenia, chętnie wykonuje „siad” oczekując na nagrodę. Nawiązuje pozytywne relacje z innymi pieskami, jednak czasem lubi mieć ostatnie słowo. Koty wzbudzają jej zainteresowanie.
AGA otrzymała już od nas swój mikroczip, przeszła zabieg sterylizacji oraz profilaktykę (szczepienia itd.). Teraz czas, aby mogła cieszyć się swoim człowiekiem na wyłączność. Czas by znalazła prawdziwy dom.
Kontakt w sprawie adopcji: 782 109 111
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.