Akcja – „Śmieci w łapy 5”

Za nami 5 edycja akcji „ŚMIECI W ŁAPY🐾🐾” – Sprzątanie lasu z podopiecznymi Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie k/ G-dza. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział!
Nasze spotkanie było świetną okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu (a musimy przyznać, że mieliśmy najpiękniejszą pogodę ze wszystkich edycji!) w towarzystwie wspaniałych psiaków, które czekają na domy w schronisku.
Celem naszej akcji było nie tylko posprzątanie pobliskiego lasu oraz okolicy Gmina Grudziądz. Chcieliśmy również zwrócić uwagę na problem bezdomności wśród zwierząt oraz promowaliśmy adopcję psiaków ze schroniska w Węgrowie.
✅ Cele zostały osiągnięte!
Podczas akcji zebraliśmy sporą ilość śmieci, jednak nie tak dużą jak w poprzednich edycjach – co wskazuje, że nasza świadomość w zakresie dbania o przyrodę rośnie – co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że tak już pozostanie!
Nie zabrakło również czasu na przytulanie i mizianie psiaków. Kieszenie uczestników akcji były wypełnione smaczkami, więc psiaki były przeszczęśliwe! Wiele wspaniałych kadrów ze zwierzakami znajdziecie wkrótce na stronie i Facebooku schroniska.
Wierzymy, że miło spędziliście czas razem z nami (bo przyznajemy, że uśmiechów nie zabrakło) i psiakami.
Zapraszamy na pierwszą część fotorelacji!
Dziękujemy Nadleśnictwo Jamy, Lasy Państwowe, które kolejny raz dołączyło do naszej akcji.