ASH – MA DOM

Co za radość! Nasz wesoły kompan ASH adoptowany! Więcej informacji o adopcji znajdziecie na naszym profilu na portalu Facebook.
W naszym zespole przywitaliśmy wspaniałego psiaka o imieniu ASH (czyt. ASZ)
Już w pierwszych chwilach od poznania nie mogliśmy uwierzyć, że ktoś mógł porzucić tak uroczego psiaka. ASH ujął wszystkich swoją radością, energią i łagodnym podejściem do człowieka. Koniecznie musicie poznać go bliżej!
ASH ma około 4-5 lat, jest dużym, smukłym psem. Jego postawione uszka oraz biały krawacik wśród czarnej sierści dodają mu sporo uroku.
Bliższe poznanie z ASHEM było dla nas miłym zaskoczeniem. Zawsze zastanawiamy się jak można pozostawić bez opieki tak kontaktowe, lgnące do człowieka psiaki. ASH uwielbia spędzać czas z człowiekiem, chce się przytulać, chce być głaskany, a przede wszystkim chce… bawić się!🤸🏻‍♀️🤾‍♂️ ASH uwielbia zabawy, skakanie, bieganie, to dla niego ogromna radość. Wierzymy, że będzie wspaniałym przyjacielem rodziny, w której są dzieci.
ASH bardzo dobrze radzi sobie na smyczy, rozumie podstawowe polecenia, trzyma się blisko człowieka, gdy się go zawoła. Z uwagą słucha człowieka, jest bystry, więc można go jeszcze wiele nauczyć.
Nawiązuje prawidłowe relacje z innymi pieskami, zachęca do wspólnej zabawy. Koty wolno żyjące nie wzbudzają jego zainteresowania.
ASH ma swój mikroczip, jest po zabiegu kastracji.