BOLEK – MA DOM

BOLEK szybko urzekł wspaniałą rodzinkę, która postanowiła podarować mu dom!

BOLEK to mały psiak, który trafił pod naszą opiekę bardzo wystraszony, jednak nie okazywał agresji wobec opiekunów. Jego wiek został określony na około 4 lata. Po naszej obserwacji można stwierdzić, że będzie wymagał pracy uczenia chodzenia na smyczy, ponieważ możemy się domyślać, że biegał od urodzenia sam po podwórku. Jest uroczym, małym i jeszcze młodym kundelkiem, któremu wierzymy, że szybko się poszczęści i skradnie czyjeś serce i trafi do domu.

BOLEK początkowo był bardzo wystraszony, ledwie dawał się dotknąć. Na szczęście dzięki pracy z BOLKIEM udało się to zmienić! Dziś to naprawdę wesoły psiak! BOLEK chętnie wybiera się na spacery, jest ciekawy otaczającego go świata. Potrafi wędrować na smyczy, nie ciągnie i trzyma się w bliskiej odległości od opiekuna.
Dziś BOLEK z chęcią daje się głaskać i drapać. Z przyjemnością zasiada na kolanach opiekunów i czeka na przytulanie. BOLEK nie ma też żadnych trudności w nawiązywaniu nowych, pieskich znajomości. Jest bardzo spokojnym psiakiem. Na pewno odnajdzie się w rodzinie z dziećmi👨‍👩‍👧‍👦, gdyż bardzo lubi towarzystwo. Początkowo z rezerwą podchodzi do mężczyzn🙋🏾‍♂️, co może wskazywać, że został przez kogoś skrzywdzony.
BOLEK jest już wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie miał prawdziwy, ciepły dom🏠, gdyż jest w trakcie procedury adopcyjnej. Trzymamy mocno kciuki! ✊🏼💚