CLEO – MA DOM

Nasza cudowna CLEO została adoptowana. Dołączyła do swojego ulubionego kolegi CORTEZA. Podwójne adopcje starszych psiaków bardzo nas cieszą!
CLEO to 12 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Chętnie wybiera się na długie wędrówki, potrafi spacerować na smyczy. Będzie dobrą kompanką dla osoby aktywnej fizycznie. Potowarzyszy podczas biegania oraz jazdy na rowerze. Jest bardzo ciekawym świata psiakiem. Głaskanie i przytulanie to coś co uwielbia! Cleo szybko nawiązuje dobry kontakt z człowiekiem.  Zgodna w stosunku do innych psów.  Jeżeli chcesz podarować CLEO dom, w którym będzie spędzała aktywnie czas, skontaktuj się z nami!

Są takie psiaki, które można pokochać od pierwszego wejrzenia. Należy do nich nasza podopieczna CLEO, która uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest przeszczęsliwa, gdy może spędzać czas z opiekunem, chętnie się przytula, rozdaje buziaki. Cleo jest bardzo wdzięcznym psiakiem. Wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcają jej swoją uwagę, odwdzięcza się ogromem miłości. Dodatkowo jest zwierzakiem aktywnym. Wybierze się na dłuższy spacer, dotrzyma towarzystwa także osobie biegającej.Ale najważniejszy dla niej jest opiekun. Ktoś do kogo bedzie mogła wtulać się z radością, co tak bardzo uwielbia.