CZAREK – MA DOM

Możemy podzielić się z Wami bardzo dobrą wiadomością – nasz Czarek ma dom!
Do naszego fundacyjnego zespołu dołączył również CZAREK – psiak w typie owczarka niemieckiego.
CZAREK ma około 7 lat, jest bardzo silnym i dużym psem. Z obserwacji jego zachowania wynika, że do tej pory pełnił rolę psa stróżującego, prawdopodobnie był przypięty w jednym miejscu lub spędzał dużą ilość czasu w kojcu. Lata spędzone w ten sposób, odcisnęły swoje piętno na zachowaniu CZARKA.
Psiak dopiero uczy się, że człowiek może być jego przyjacielem, że z jego strony nie spotka go nic złego. Jeszcze gubi się na smyczy, której wcześniej nie znał, a podczas spacerów jest zagubiony i zdezorientowany.
CZAREK nerwowo reaguje na gwałtowne ruchy i dźwięki, dlatego nie może zamieszkać w domu z dziećmi. Nie akceptuje również kotów. Gdy trafił pod nasze skrzydła zupełnie nie akceptował innych psiaków. Dzięki pracy wolontariuszy zrobił niewielkie postępy, dogadał się z jednym z psiaków, z którym lubi spędzać czas. Dla nas to znak, że CZAREK być może wkrótce zmieni swoje nastawienie.
Szukamy dla niego cierpliwego opiekuna otwartego na dalszą pracę i naukę. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 782 109 111
CZAREK jest wykastrowany, przeszedł profilaktykę, posiada swój czip, jest zaszczepiony.