DAKOTA – MA DOM

Choć długo nie była pod nasza opieką, to i tak jesteśmy wzruszeni i zarazem szczęśliwi adopcją. Jest już pod opieką wspaniałej rodzinki, którzy obdarują ją opieką i miłością bezgraniczną.
DAKOTA ma około 6 lat, jest średniej wielkości. Ma piękną czarno-białą sierść i hipnotyzujące niebieskie oczy. Swoim wyglądem przypomina psa husky, choć jest mniejsza od psiaków tej rasy.
DAKOTA to panna pełna energii, którą chętnie wykorzystuje na dłuższych spacerach. To wymarzona przyjaciółka dla osób aktywnie spędzających czas wolny. Coraz lepiej radzi sobie spacerując na smyczy, będzie potrzebowała dalszej nauki. Jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich, bliżej poznanych opiekunów, którzy spędzają z nią czas. DAKOTA nawiązuje również dobre relacje z innymi psiakami.
DAKOTA otrzymała już od nas swój mikroczip, który zarejestrujemy po adopcji. Przeszła profilaktykę oraz zabieg sterylizacji. .
Swoim pięknym spojrzeniem urzekła nas wszystkich. Mocno wierzymy, że już wkrótce skradnie czyjeś serce i zostanie przyjaciółką na dobre i złe. Przypominamy, że adopcja z naszej Fundacji jest bezpłatna.
Szukamy opiekuna dla DAKOTY