DEXTER – MA DOM

Jak rozpoczynać rok, to tylko wspaniałą wiadomością – DEXTER adoptowany!
Radość nasza przeogromna! Dexter to jeden z pierwszych psiaków, które trafiły pod nasze skrzydła. Jego wszystkie koleżanki i koledzy znaleźli już domy, a on cierpliwie czekał. Poznawał kolejne psiaki, które przez dwa lata trafiały pod naszą opiekę i których historie kończyły się szczęśliwie. A on wciąż cierpliwie czekał…
Ci z Was, którzy mieli okazję go poznać z pewnością cieszą się teraz razem z nami! To wspaniałe zakończenie historii Dextera w Fundacji, a przed nim – nowy wspaniały rozdział życia u boku Karoliny. To niesamowite, że to właśnie nasz Dex będzie teraz przyjacielem rodziny, dziękujemy!
——————————————————————————————————–
DEXTER trafił do nas zimą. Jego mądre oczy wciąż pytały, dlaczego po tylu latach wierności, został skazany na porzucenie, na samotność… Nie umiemy mu odpowiedzieć.
A przecież DEXTER to super pies! Duży, silny, majestatyczny. Z grubą, piękną sierścią i siwym pyszczkiem. Psi staruszek? Tylko w metryczce! Sercem to zapalony, pełen energii wędrownik. Jeżeli chcesz zabrać go na spacer, wybierze się z radością. Leśna przechadzka? Jeszcze większa przyjemność!
DEXTER z ufnością podchodzi do człowieka. W każdego wpatruje się swoimi mądrymi oczami. Tak wiele widział, tak wiele przeżył, a spotkał go taki los…
DEXTER jest starszym bratem dla naszych pozostałych podopiecznych. Wnosi wszechobecny spokój, potrafi załagodzić wszystkie konflikty. Z łagodnością podchodzi do mniejszych piesków.
Jego wiek został określony na około 16 lat. Psi senior to wielkie wyzwanie. To decyzja o podarowaniu mu dobrej starości, dni, miesięcy, lat… Poznaj DEXTERA!