DINA – MA DOM

Dina nie zagościła u nas długo – i to właśnie nas cieszy najbardziej! Bardzo dziękujemy za adopcje!
Jeżeli szukasz długoletniej przyjaźni – koniecznie musisz poznać naszą DINĘ. Rozpoczynamy poszukiwania domu dla tej maleńkiej suni.
Dina trafiła do nas niedawno, ale już od pierwszych chwil dała się poznać jako delikatna, bystra panienka 💙 Zobaczcie co to za cudowny psiak!
DINA ma około 2 lat, jest niewielkich rozmiarów, a ogromnego uroku dodają jej piękne, przyciągające uwagę oczy. Zabiegi pielęgnacyjne czy czesanie znosi z niezwykłym spokojem.
DINA świetnie radzi sobie na smyczy, puszczona luzem trzyma się blisko opiekuna. Nawiązuje dobre relacje z człowiekiem, ulubieńcom wskakuje już na kolana. Sunia jest w zupełnie nowej sytuacji, ale bardzo dobrze się w niej odnajduje.
Panienka miała okazję nawiązywać już pozytywne relacje z innymi pieskami podobnej wielkości. Przy bliższym kontakcie z kotami wycofuje się pokazując ząbki, jednak to dopiero początki naszej znajomości, więc jeszcze wiele może się zmienić w jej zachowaniu.
DINA otrzymała już od nas mikroczip zarejestrowany w Safe Animal, aby już nigdy nie zgubiła drogi do domu! Sunię czeka jeszcze zabieg sterylizacji, po którym będzie mogła bezpiecznie wyruszyć we wspaniałą podróż.
DINA to obecnie nasza najmniejsza i najmłodsza podopieczna. Wierzymy, że te atuty wraz z jej uroczym uśmiechem pozwolą jej szybko zamieszkać w nowym domu✊🏼