FIGA – MA DOM

Figa szczęśliwie znalazła swojego człowieka, który pomimo wahań postanowił dać sobie i jej szanse na bycie razem szczęśliwymi. I tak Figa w końcu ma swoje miejsce i swojego człowieka na wyłączność.
——————————————————————————
Poznajcie bliżej naszą FIGĘ! Panna jest już gotowa, aby wyruszyć w najwspanialszą podróż – podróż do kochającego domu, który mamy nadzieję znajdzie się bardzo szybko!
FIGA ujmuje wszystkich swoim radosnym usposobieniem. Pomimo wszystkiego co ją złego spotkało w życiu kocha ludzi. Jest ufna i otwarta na nowe osoby. Bardzo cieszyliśmy się, że szybko udało się nam nawiązać nić porozumienia, która przerodziła się w przyjaźń.
FIGA ma około 5 lat, jest dużym psiakiem o kremowej sierści. Pod naszą opiekę trafiła z uszkodzoną łapką, która wymagała przeprowadzenia zabiegu artrodezy stawu nadgarstkowego przy użyciu tytanowej płytki. FIGA dzielnie zniosła całą operację oraz ze spokojem i cierpliwością przyjmowała wszystkie leki. Była wzorowym pacjentem Przychodnia Weterynaryjna Kotewicz & Ługiewicz
FIGA kocha spacery. Z radością biega i skacze – z każdym dniem robi postępy. Jest bardzo mądrym psiakiem. Szybko nauczyła się, że obroża i smycz są niezbędne do spacerowania. Wcześniej prawdopodobnie biegała luzem po posesji. FIGA uwielbia również zabawy, pieszczoty, smaczki i kontakt z ludźmi. Przytulanie i głaskanie to coś, co uwielbia! Powinna być też dobrą przyjaciółką dzieci. FIGA nawiązuje dobre relacje z innymi pieskami, nie powinna mieć również problemów w kontaktach z kotami. Panna ma już swój mikroczip, który przerejestrujemy po adopcji, jest wysterylizowana, zaszczepiona, po profilaktyce.