FISIA – MA DOM

Fisi się udało, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się jej szczęściem!
———————————————————————-
Pod skrzydła Fundacji niedawno trafiła przeurocza panna. Z jakiego powodu straciła dom? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy… Najbardziej smutne jest to, że ktoś pozbył się nie tylko jej, ale także szóstki kilkutygodniowych szczeniaków. Czas, aby odmienić jej los! Rozpoczynamy poszukiwania domu dla tej panienki, która otrzymała od nas imię FISIA – poznajcie ją!
FISIA ma około 2 lat, jest młodziutka i bardzo ufna w stosunku do człowieka. Najchętniej ciągle mogłaby się wtulać w opiekuna i wskakiwać na jego kolana. Pomimo tego co ją spotkało z radością w oczkach wita każdego kto poświęci jej chwilę uwagi.
FISIA dobrze odnajduje się na smyczy, jednak aby poczuć w pełni radość ze spacerowania, potrzebuje trochę czasu na rozeznanie się w okolicy. Czasem jeszcze wystraszy się przejeżdżającego auta, czasem nowego dla niej dźwięku. Nie możemy się temu dziwić, przecież przed chwilą straciła swój dom…
FISIA na chwilę obecną boi się innych psiaków (nie wiemy co ją spotkało wcześniej, czy krzywda ze strony innego psa?), jednak sądzimy, że wkrótce przełamie swoj strach i znajdzie porozumienie z innym spokojnym psem lub kotem.
FISIA otrzymała już od nas mikroczip, przed nią zabieg sterylizacji, po którym będzie mogła bezpiecznie wyruszyć do nowego domu.
FISIA potrzebuje dużej dawki miłości oraz kolan opiekuna, na które będzie mogła wskakiwać z radością!