FOCUS – MA DOM

Wspaniałe wieści – nasz przyjaciel Focus znalazł dom. Bardzo dziękujemy za adopcję!
W naszym zespole powitaliśmy niesamowicie uśmiechniętego psiaka, którego nazwaliśmy FOCUS.
Już w pierwszych dniach, gdy FOCUS trafił pod nasze skrzydła, nie mogliśmy uwierzyć, że ktoś porzucił tak uroczego pieska. FOCUS błyskawicznie zdobył naszą sympatię i nas zauroczył. Poznajcie go bliżej!
FOCUS ma około dwóch lat, jest małym, pełnym energii psiakiem.
Początki naszej znajomości były dla nas miłym zaskoczeniem. FOCUS lgnął do człowieka, z radością się przytulał, wręcz wtulał w człowieka. Jak można zostawić takiego przyjaciela?
Jak na młodego kawalera przystało, FOCUS uwielbia spacerowe szaleństwa i wygłupy. Chętnie biega po łąkach i z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem odkrywa nowe tereny.
Stał się jeszcze bardziej przyjazny i ufny wobec człowieka. Wiemy, że jest bardzo szczęśliwy, gdy ma z nim bezpośredni kontakt.
Warty uwagi jest fakt, że FOCUS przyjechał do nas wraz z drugim samcem, z którym się dogaduje: FORDEM (podejrzewamy, że chłopaki są braćmi). Jednak jego relacje z pozostałymi pieskami wymagają jeszcze pracy. Koty również wzbudzają jego zainteresowanie
FOCUS otrzymał już od nas mikroczip, przed nim zabieg kastracji, po którym będzie mogł bezpiecznie wyruszyć do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji
📲 782 109 111