HUGO

Chcielibyśmy podzielić się dziś z Wami historią HUGO. Psa określanego jako agresywnego, niebezpiecznego, zabezpieczonego w asyście policji na sprzedanej posesji. Skąd się tam wziął? Tego nie wiedział nikt… Nie pozwalał do siebie podejść, pokazywał ząbki, próbował pokazać swoją siłę.
Jaki okazał się w rzeczywistości, gdy już udało nam się do niego podejść? Był spokojny, choć trochę nieufny, zdezorientowany całym zamieszaniem, a w jego oczach widzieliśmy strach. Do dziś nie wiemy skąd się wziął na posesji; czy ktoś go tam wyrzucił, czy sam pokonał ogrodzenie, czy był tam długo…
Jaki HUGO jest dziś?
To zupełnie inny psiak!
Ten sympatyczny, 5-letni kawaler bardzo chętnie wybiera się na spacery. Wprost uwielbia spędzać czas na otwartej przestrzeni. Początkowo niezupełnie radził sobie na smyczy, jednak jest bardzo mądry i szybko się uczy. Obecnie jest świetnym kompanem do wędrówek – zatrzymuje się wraz z opiekunem czekając na znak do kontynuowania spaceru, słucha gdy się go przywołuje.
HUGO lubi mieć swoją przestrzeń, którą bardzo chroni. Z tego względu przebywa sam w boksie, gdyż nie przepada za psim towarzystwem. HUGO jest także bardzo wrażliwy na dotyk – nie lubi gdy obce dla niego osoby podchodzą i próbują go głaskać. Jest jednak łagodny, spokojnie czeka, a swoje niezadowolenie wyraża cichym pomrukiwaniem. Gdy ma ochotę, chętnie daje się drapać po głowie, czy w okolicach karku tym, których obdarzył już zaufaniem.
HUGO, co bardzo nas zaskoczyło, delikatnie wita się z kotami; jednak jeżeli chodzi o psie towarzystwo to wymaga to wcześniejszego zapoznania.
Pomimo swoich sporych gabarytów, które na początku mylnie wskazywały niektórym, że jest psem agresywnym – to psiak o miękkim, pełnym uczuć serduszku. Gdybyście tylko widzieli z jaką delikatnością zjada podawane mu z ręki smaczki!
W HUGO drzemie ogrom miłości i oddania – my już to wiemy! Teraz bardzo byśmy chcieli, aby poznał go ktoś, kto tak jak my, pokocha go od pierwszego spotkania.
HUGO jest wykastrowany, przeszedł profilaktykę, jest zaszczepiony, posiada czip.
Kontakt w sprawie adopcji: 782 109 111
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej