Wsparcie finansowe

Dzięki pomocy dobrych ludzi, którzy nas otaczają i dofinansowaniu naszej Fundacji, staramy się zaspokoić podstawowe potrzeby związane z utrzymaniem naszych podopiecznych, ale i także pokryć koszty związane z leczeniem weterynaryjnym.

Jednak potrzeby są ogromne. Każda przekazana złotówka jest przeznaczona na pomoc zwierzętom.

Pokładając nadzieję, że grono dobrych ludzi będzie się powiększać, poniżej podajemy nr konta, na który można dokonywać wpłaty:

Fundacja Dobre Ludki

nr rachunku bankowego: 32 1240 1949 1111 0010 9545 5452

z dopiskiemna cele statutowe”.

JEST WIELE OKAZJI … DO POMAGANIA!

Od teraz robiąc zakupy, możecie wesprzeć działania naszej Fundacji. Dobre Ludki dołączyły do FaniMani.pl
To forma pomocy, która nic nie kosztuje. Niemożliwe? Sprawdźcie!
Część kwoty wydanej przez Was w sklepach (pełna lista tu: https://fanimani.pl/sklepy/), trafi na pomoc dla naszych podopiecznych (ok. 2.5%).
Jak pomagać?
1️⃣ Zarejestruj się na FaniMani.pl
2️⃣ Wybierz Fundację Dobre Ludki, jako tę, której okażesz swoje wsparcie.
3️⃣ Zrób zakupy przez tę stronę lub aplikację.
✅ Gotowe!
Dziękujemy 💚

Aktualne zbiórki poniżej:

WESPRZYJ psiaka, który ….

WESPRZYJ naszych podopiecznych

WESPRZYJ

Wierzymy, że pomoc od Państwa umożliwi nam realizowanie zamierzonych celów – niesienia pomocy najbardziej potrzebującym zwierzętom.