KOKOSZ – MA DOM

Trafił pod naszą opiekę w marcu i jeszcze w tym samym miesiącu opuścił nas do nowego domku! I takie adopcje lubimy najbardziej 🙂
W marcu w fundacyjnym gronie powitaliśmy wspaniałego kawalera, którego nazwaliśmy KOKOSZ.
W pierwszych chwilach nie byliśmy w stanie uwierzyć, że ktoś porzucił tak cudownego psiaka. Od razu zauroczył wszystkich swoim wyglądem, a później również radosnym usposobieniem i otwartością. Poznajcie KOKOSZA!
KOKOSZ ma około 4 lat, jest średniej wielkości. Ma miękką, dłuższą sierść i piękną sylwetkę. Jego oryginalne umaszczenie dodaje mu dodatkowego uroku.
Zawsze zastanawiamy się, jak to możliwe, że ktoś porzuca tak cudowne psiaki, które szukają kontaktu z człowiekiem. KOKOSZ gdy tylko zrozumiał, że jest już bezpieczny, z radością się przytulał i wskakiwał na kolana. Szukał bliskości człowieka, jego dotyku. Z radością daje się głaskać. KOKOSZ uwielbia również zabawy, będzie wspaniałym przyjacielem rodziny z dziećmi.
Zabawy, spacery, bieganie, węszenie, przytulanie – to idealna forma spędzania czasu dla KOKOSZA. Wspaniale radzi sobie na smyczy, reaguje gdy się go zawoła. Z uwagą słucha opiekunów, rozumie również podstawowe polecenia. Bardzo chętnie podaje łapę i czeka na smaczki.
Szybko nawiązuje dobre relacje z innymi pieskami, wszystkie próbuje zachęcać do wspólnej zabawy. Koty wzbudzają jego zainteresowanie. Jeżeli miałby zamieszkać w domu z kotem, z pewnością musiałby go wcześniej poznać.
KOKOSZ otrzymał już od nas mikroczip, przed nim zabieg kastracji, po którym będzie mógł bezpiecznie wyruszyć do nowego domu.