KAJKO – MA DOM

Tak jak przypuszczaliśmy, Kajko nie zagościł u nas długo i nic w tym dziwnego, tak przeurocza mała psina musiała znaleźć szybko dom! I tak się stało. Jest już u boku wspaniałej rodzinki.
Pod koniec lutego w progach Fundacji przywitaliśmy tego niewielkiego, uroczego psiaka. Rozpoczynamy poszukiwania domu dla niego – poznajcie, oto KAJKO.
KAJKO ma około 4 lat, jest małym pieskiem o pięknej, trójkolorowej sierści. Gdy coś go zainteresuje, pięknie unosi do góry swoje uszka.
KAJKO już w pierwszych chwilach od poznania zaskoczył nas swoją otwartością do człowieka. Z radością się przytulał, wskakiwał na kolana i czekał na pieszczoty. Cieszyliśmy się bardzo, że obdarzył nas swoim zaufaniem.
Nasz kawaler z radością wybiera się na spacery, bardzo dobrze radzi sobie na smyczy. Chętnie dotrzymuje towarzystwa także podczas dłuższych wędrówek, uwielbia węszenie i zwiedzanie nowych terenów. Z radością wystawia swój pyszczek łapiąc pierwsze, prawie wiosenne promienie słońca.
KAJKO od razu nawiązuje dobre relacje również z dziećmi, jest cierpliwy i chętny do zabaw, dlatego mógłby zostać także przyjacielem rodziny z dziećmi.
W towarzystwie innych piesków odnajduje się bardzo dobrze. Szybko nawiązał miłe relacje zarówno z psimi koleżankami, jak i kolegami. Wszystko wskazuje na to, że mógłby zostać drugim psiakiem w rodzinie. W stosunku do kotów wolnożyjących nie wykazuje zainteresowania. Po bliższym poznaniu mógłby zamieszkać również w domu z kotem.
KAJKO został objęty pierwszą profilaktyką, szczepieniami, otrzymał już również swój mikroczip. Przed nim zabieg kastracji, po którym może wyruszyć do domu.