MARLEY – MA DOM

Staruszek MARLEY znalazł swoje szczęście na ostatnie lata życia, co bardzo nas cieszy! Dziękujemy za tę wzruszającą adopcję!
MARLEY ma około 11 lat, a na swoich barkach z pewnością dźwiga bagaż pełen wspomnień. Jakie było jego dotychczasowe życie? – Nie wiemy. Czy nadchodząca starość była powodem pozbycia się wieloletniego przyjaciela? – Nie wiemy. Na te pytania nie będziemy znali odpowiedzi. Mamy jednak wielką nadzieję i wiarę w to, że znajdzie się ktoś, kto pochyli się nad smutnym losem MARLEYA i podaruje mu dom na ostatnie lata jego życia.
MARLEY jest przyjaznym psiakiem, na jego pyszczku często pojawia się uśmiech. Uwielbia korzystać z pogodnych dni pełnych słońca, jest pełen wigoru. Ma piękną, gęstą sierść i mądre oczy, którymi z uwagą wpatruje się w człowieka.
Psiak z radością wybiera się na spacery, świetnie odnajduje się na smyczy. Będzie dobrym partnerem do krótkich wędrówek podczas których na nowo będzie mógł odkrywać świat.
MARLEY nawiązuje poprawne relacje z innymi pieskami, koty obserwuje z uwagą. Ze względu na wiek szukamy dla niego spokojnego domu, najchętniej bez małych dzieci.
MARLEY jest po szczepieniach, profilaktyce, posiada swój mikroczip i jest wykastrowany.