MIKI

Do naszej Fundacji trafiają psiaki, które porzucone przez człowieka, pilnie potrzebują pomocy. Jednym z takich psiaków jest MIKI, który zmagał się z problemami skórnymi, był wychudzony, bezdomny i bardzo smutny… Dziś to wszystko już za nim! A my byśmy bardzo chcieli, żeby znalazł swój kawałek miejsca na ziemi. Szukamy domu dla MIKIEGO!
MIKI ma ok. 5-6 lat, jest średniej wielkości i uwielbia spędzać czas z człowiekiem. Początkowo wycofany, odzyskał radość z życia i pokazał nam swoją uśmiechniętą stronę.
Spacery to dla niego ogromna przyjemność, uwielbia biegać, skakać. Podczas wędrówek nie ma czasu na przerwy, odpoczynek, przecież jest tyle wspaniałych rzeczy do odkrycia! Do tego chętnie przybiega do opiekuna na głaskanie i przytulanie. MIKI opanował również podstawowe polecenia – reaguje na smyczy, podaje łapę. Sprawia mu to wiele radości, a czas spędzony z człowiekiem to dla niego sama przyjemność! Co widać na zdjęciach. Psiak będzie także dobrym przyjacielem dzieci.
MIKI dobrze odnajduje się wśród innych piesków, intensywniej zabiega jednak o uwagę człowieka. Zalecamy adopcję do domu bez kotów.
MIKI jest wykastrowany, przeszedł profilaktykę, jest zaszczepiony, posiada czip.
Kontakt w sprawie adopcji: 782 109 111
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.