POMAGAMY KOCIAKOM

𝔻𝕠𝕓𝕣𝕖 𝕃𝕦𝕕𝕜𝕚 – ℕ𝔸 ℝ𝔸𝕋𝕌ℕ𝔼𝕂 𝔹𝔼ℤ𝔻𝕆𝕄ℕ𝕐𝕄 𝕂𝕆𝕋𝕆𝕄
W miniony weekend mieliśmy przyjemność poznać Panią Kasię z ROD BUDOWLANIEC GRUDZIĄDZ, która stawia sobie za cel, aby każdy bezdomny kociak miał pełen brzuszek. Nie odmawia ona pomocy, żadnemu bezdomnemu kotu. Jeśli jest potrzeba zorganizowania dla nich pomocy weterynaryjnej, czy np. przy zabiegach kastracji, czy sterylizacji, poruszy niebo i ziemię, aby im pomóc. Niezależnie od pory roku, od pogody, codziennie pojawia się na ogrodzie i pomaga im.
Odwiedziliśmy Panią Kasię z zapasem karmy, ale widzieliśmy potrzeby – to zapewne kropla w morzu… Należy także pamiętać, że po okresie marcowania mogą pojawić się małe kociaki, które również będą potrzebowały pomocy.
W czasie naszych odwiedzin powitały nas również kociaki – Tygrysek, Muma, Łapek, Halina, reszta to Pikusie. Miło było widzieć jak nas witają już przy wjeździe na teren ogrodu i odprowadzały nas jak wyjeżdżaliśmy. Widać, że kociaki są tam szczęśliwe, mają swoje miejsce na ziemi. Ukłony dla Prezesa Ogrodu ROD Budowlaniec, że mimo przeciwności pozwala działać Pani Kasi.
Nie chcemy zostawiać takich osób samym sobie. Chcemy realnie pomagać takim osobom, jak Pani Kasia. Dlatego postanowiliśmy działać – uruchamiamy zbiórkę na pomoc dla potrzebujących kotów ROD Budowlaniec w Grudziądzu.
Będzie nam niezmiernie miło jeżeli wesprzesz nas w zakupie karmy dla nich
Jeżeli chciałbyś podarować karmę dla kociaków z ROD Budowlaniec – skontaktuj się z nami!
Aktualizacja: Kwiecień 2021 r.
Otrzymaliśmy wspaniałą niespodziankę! Dotarły do nas dwie prześliczne budki dla kotów wolno żyjących – podarowane przez panią Joannę, której w imieniu naszym i kiciusiów – bardzo dziękujemy!
Budki już trafiały do Pani Kasi z ROD BUDOWLANIEC GRUDZIĄDZ!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!