PIORUN

W naszym zespole powitaliśmy wspaniałego chłopaka, którego nazwaliśmy PIORUN.
Już pierwszego dnia, w którym do nas trafił, wiedzieliśmy, że to imię będzie idealnie do niego pasowało. Dlaczego? Pomimo swoich niewielkich rozmiarów (PIORUN jest średniej wielkości), ma ogrom sił! Drzemie w nim wielka energia, chęć odkrywania i poznawania świata. Poznajcie go bliżej!
PIORUN ma około 2 lat, ma piękną sylwetkę, a jego dalekim kuzynem był z pewnością psiak husky. Przypomina go nie tylko wyglądem, ale także swoim charakterem.
PIORUN jest pełen miłości dla człowieka, szybko nawiązuje z nim kontakt. Potrzebuje towarzystwa, zainteresowania, inaczej zaczyna się nudzić. Ogromnym wyzwaniem są dla niego długie, leśne spacery podczas których może węszyć i obserwować mieszkańców lasu. PIORUN potrzebuje dużo ruchu, nie jest typem psiaka, który popołudnie spędzi na kanapie.
PIORUN trenuje spacerowanie na smyczy. Początkowo wciąż biegał dookoła opiekuna, plątał się, co może wskazywać, że miał być typem psiaka stróżującego, przypiętego gdzieś na posesji. Ale PIORUN to zupełnie nie ten typ! On kocha być w ruchu. Psiak błyskawicznie się uczy, a pod okiem cierpliwego opiekuna z pewnością będzie robił kolejne postępy.
PIORUN to typowy indywidualista, próbuje być niezależny i przekorny. Na chwilę obecną musi być jedynym zwierzakiem w domu.
Psiak otrzymał już od nas mikroczip, przeszedł zabieg kastracji, profilaktykę, szczepienia.
Kontakt w sprawie adopcji: 782 109 111