POMAGAJ Z NAMI

Dopiero dzisiaj opadają emocje po wspaniałej akcji 🅟🅞🅜🅐🅖🅐🅙 ​ 🅩 ​ 🅝🅐🅜🅘. Co to był za dzień!
Radośni, uśmiechnięci ludzie wokół nas, wspaniała praca wolontariuszy, otwarte serca tych, którzy przyłączyli się do akcji. DZIĘKUJEMY! Dziękujemy Wam za to, że w tym wyjątkowym dniu byliście z nami.
Nasze serca rosły, gdy pytaliście o adopcję zwierzaków z Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie k/ G-dza Tego dnia, byliśmy tam właśnie dla nich! Znalezienie domów dla tych cudownych czworonogów to właśnie nasz cel.
Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie nasi przyjaciele, z którymi przygotowaliśmy akcję – Galeria Grudziądzka Carrefour Ogromnie dziękujemy za ciepłe przyjęcie nas i czworonogów, Waszą obecność i wsparcie podczas akcji.
Piękne dekoracje przygotowała przemiła ekipa z GoDan Strefa Uśmiechu Grudziądz-Balony i dekoracje Dziękujemy Wam bardzo – najmłodsi uczestnicy akcji byli zachwyceni kolorowymi balonikami.
Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć również wsparcia PEDIGREE Polska oraz Whiskas Polska – dwóch, otwartych na potrzeby bezdomnych zwierząt, firm. Dziękujemy Wam serdecznie za przygotowane smaczki i akcesoria dla zwierząt oraz upominki dla uczestników akcji.
Podziękowania kierujemy również do Interact Club Grudziądz, Zespół Szkół Manager oraz Przychodnia Weterynaryjna Kotewicz & Ługiewicz – którzy tak chętnie poświęcają swój czas, żeby pomóc nam i naszym czworonożnym przyjaciołom.
Mocno ściskamy nasze Dobre Ludki – wolontariuszy, którzy wspólnie pracowali na powodzenie tej akcji. Wasza pomoc jest jak zawsze nieoceniona!
Dziękujemy również Aligator ZOO Sklep Zoologiczny za pyszne przekąski dla naszych czworonogów.
My już wiemy jakie są efekty naszej zbiórki – stąd nasze emocje. Już wkrótce opublikujemy jej rezultat.