PROMIL

Na fundacyjnym pokładzie nadal melduje się nasz dwulatek PROMIL. Szukamy domu dla tego cudaka, więc z radością przypomnimy informacje o nim.
PROMIL ma około 2 lat, jest średniej wielkości psiakiem. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, choć nie od razu wskakuje na kolana. Gdy tylko ma kontakt z człowiekiem i wie, że wybiera się na przechadzkę – wysoko unosi merdający ogon. Dodatkowo otworzył się przed nami i pokazał ile radości w nim drzemie. Opanował również podawanie łapki oraz pozwala już na przytulanie i mizianie.
Na spacerach jest bardzo energiczny, z chęcią biega, zwiedza i węszy po nowej dla niego okolicy. Dobrze radzi sobie na smyczy, czasem gdy coś przykuje jego uwagę, potrafi mocniej pociągnąć opiekuna. Jest ciekawy świata, ale nie ma co się dziwić, to młodziutki pies, który chce wszystko odkrywać! Z ogromnym zainteresowaniem swoimi mądrymi oczami obserwuje wszystko dookoła. Jego uwagę przyciągają inne zwierzęta, a w szczególności koty. Jeżeli miałby zamieszkać z kociakiem w domu, z pewnością musiałby go poznać wcześniej
PROMIL jest po szczepieniach, profilaktyce, przeszedł zabieg kastracji i otrzymał od nas mikroczip.