SARA – MA DOM

Sara została pokochana i odnalazła szczęście u boku wspaniałej rodziny!
W naszym fundacyjnym składzie powitaliśmy uroczą, młodziutką panienkę, która otrzymała imię SARA.
Już w pierwszych chwilach od poznania, wszyscy dziwiliśmy się, że ktoś porzucił tak wspaniałego psiaka. Czy po kilku zaledwie miesiącach spędzonych w rodzinie po prostu się komuś znudziła? Czy jak przestała być malutką kuleczką zaczęła komuś zawadzać? My pokochaliśmy ją od razu, mamy nadzieję, że skradnie i Wasze serca!
SARA ma około 5 miesięcy, jest ciekawie umaszczona, będzie średniej wielkości pieskiem.
Jak na szczeniaka przystało, uwielbia zabawy i jest pełna energii. Bardzo lubi się przytulać, jest kontaktowa, szuka bliskości z człowiekiem. Będzie wspaniałą przyjaciółką, także dla rodziny z dziećmi. Z radością wita się ze wszystkimi, którzy poświęcają jej chwilę uwagi.
SARA dobrze radzi sobie na smyczy, bardzo szybko się uczy. Będzie potrzebowała kogoś, kto będzie kontynuował z nią naukę podstawowych poleceń. Z uwagą słucha, wpatrując się w człowieka swoimi ślicznymi oczami.
Jest bardzo pozytywnym i radosnym pieskiem. Z pewnością odwdzięczy się miłością i wiernością wobec swoich nowych opiekunów, którzy będą mogli ją jeszcze wiele nauczyć i pokazać jej świat.
Nawiązuje prawidłowe relacje z innymi pieskami podobnej wielkości, nie zaobserwowaliśmy jej zainteresowania kotami. Mogłaby być drugim pieskiem w rodzinie.
SARA otrzymała już od nas mikroczip, została zaszczepiona, jest po profilaktyce. Przed nią zabieg sterylizacji, po którym będzie mogła bezpiecznie wyruszyć do nowego domu.