„Śmieci w łapy” III edycja

Za nami III edycja akcji „ŚMIECI W ŁAPY🐾” – Wielkie sprzątanie lasu z podopiecznymi Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie k/ G-dza Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział!
Wspólne spotkanie było doskonałą okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie czworonożnych przyjaciół czekających na domy w schronisku.
Tak jak w poprzednich edycjach, celem naszej akcji nie była jednak tylko promocja adopcji psiaków ze schroniska w Węgrowie. Chcieliśmy razem posprzątać pobliski las oraz okolicę Gmina Grudziądz.
Niestety ze względu na sporą ilość śmieci, w tym roku podzieliliśmy się na kilka mniejszych grup, a kolejne worki zebranych odpadów pozostawialiśmy w wyznaczonych na tę okazję miejscach. Zebraliśmy rekordową liczbę opon, pozostawionych nawet w środku lasu!
Obecność Leśniczego Leśnictwa Marusza pozwoliła również na uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące lasu i jego mieszkańców 🐗🦌 Dziękujemy za obecność!
Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas razem z nami i psiakami.
Dziękujemy Nadleśnictwo Jamy, Lasy Państwowe, które kolejny raz dołączyło do naszej akcji i zadbało o wyposażenie naszych uczestników w worki i rękawice ochronne.