WOLONTARIAT

Jeśli kochasz zwierzęta i chciałbyś razem z nami pomagać, wstąp do szeregu Dobrych Ludków i zostań naszym wolontariuszem!
Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem mailowym: wolontariat.dobreludki@gmail.com

Ideą naszego wolontariatu jest poprawa dobrostanu zwierząt przebywających pod opieką Fundacji, propagowanie idei walki z bezdomnością i przemocą wobec zwierząt. Jednak przede wszystkim zależy nam na szukaniu nowych domów dla naszych podopiecznych.

Nasi wolontariusze aktywnie wspierają Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie, gdzie również wychodzą na spacery z psami, socjalizują je i pielęgnują.

Masz trochę wolnego czasu i chciałbyś go wykorzystać w pożyteczny sposób? Czekamy na Ciebie!
Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia wolontariatu jest wysłanie do nas zgłoszenia i ukończenie organizowanego przez nas szkolenia.

Niestety, w związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju, liczba aktywnych wolontariuszy zostaje ograniczona.

ZAKOŃCZENIE DRUGIEGO NABORU:

Informujemy, iż dnia 3 sierpnia 2020 r. zamknęliśmy drugi nabór na wolontariuszy. Kolejny raz zaskoczyliście nas ilością zgłoszeń.

6.08.2020 r. – odbyło się szkolenie dla nowych wolontariuszy oraz wspólny spacer wraz z Opiekunami Wolontariuszy Fundacji. Na spacerze towarzyszyli nam nasi podopieczni oraz podopieczni Ośrodka Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie.

ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO NABORU:

Informujemy, iż dnia 15 czerwca 2020 r. zamknęliśmy pierwszy nabór wolontariuszy. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania ludzi, którzy chcą pomagać naszym podopiecznym.

19.06.2020 r. – pierwszy spacer z nowymi wolontariuszami. Wyszliśmy zarówno z pieskami, które znajdują się pod opieką Fundacji oraz pod opieką Ośrodka Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie. Ze względów bezpieczeństwa spotykamy się nadal w małych grupach.